Yhteystiedot

Vaihdamme puhelinoperaattoria tiistaina 13.10.2020 – pahoittelemme mahdollisia tilapäisiä katkoksia puhelinyhteyksissä.

 

Isännöinti Mäkinen
Kirkkopuistikko 4
65100 Vaasa
010-2898700
info@ismakinen.fi

 

 

Asiakasparkki sijaitsee aivan ovemme edessä, Kirkkopuistikon puolella.

Isännöinti Mäkinen on Suomen Yrittäjien ja Isännöintiliiton jäsenyritys. Yrityksemme vastuuvakuutus on Fenniassa.

 

Taloyhtiöiden laskutusosoite:

Taloyhtiön nimi c/o Isännöinti Mäkinen Oy

Kirkkopuistikko 4, 65100 Vaasa

 

Käytössämme on myös e-verkkolaskujen vastaanotto, toimitamme verkkolaskuosoitteet pyynnöstä.

Isännöinti

DSC_9913

Sakari Similä

Toimitusjohtaja, AIT-isännöitsijä

0102898702
sakari.simila@ismakinen.fi

DSC_9896-Edit

Heidi Similä

HTM, omistajayrittäjä, hallinto

0102898703
heidi.simila@ismakinen.fi

Webp.net-compress-image

Atte Uola

Isännöitsijä, RI+KTK

010 2898 709
atte.uola@ismakinen.fi

DSC_9916

Terhi Savola

Isännöitsijä, Vuokraus

010 2898 704
terhi.savola@ismakinen.fi

DSC_9912

Pekka Mäkinen

RKM, LKV, tekninen isännöitsijä

010 2898 706
pekka.makinen@ismakinen.fi

DSC_9891

Sixten Lithén

Isännöitsijä, RI

010 2898 707
sixten.lithen@ismakinen.fi

DSC_9899-Edit

Teresa Kakkuri

Isännöitsijä, IAT

010 2898700
teresa.kakkuri@ismakinen.fi

Asuntovuokraus

DSC_9916

Terhi Savola

LKV, Vuokraus ja asiakaspalvelu

0102898704
terhi.savola@ismakinen.fi

DSC_9888

Maria Paloniemi

Assistentti

044-9783263
maria.paloniemi@ismakinen.fi

Talous- ja tukipalvelut

DSC_9903

Kati Ruohonen

Kirjanpitäjä

0102898700
kati.ruohonen@ismakinen.fi

DSC_9905

Mari Mattila

Toimistopäällikkö, Vastikkeet ja reskontra

0102898705
mari.mattila@ismakinen.fi

DSC_9908-Edit-Edit

Laura Torkkeli

Kiinteistösihteeri

0102898708
laura.torkkeli@ismakinen.fi

DSC_9909

Leila Hissa

Kiinteistösihteeri

010 2898 700
leila.hissa@ismakinen.fi

DSC_9889

Maija Mäkinen

Senior advisor

Isännöinti Mäkinen on Suomen Yrittäjien ja Isännöintiliiton jäsenyritys. Yrityksemme vastuuvakuutus on Fenniassa.

Ota yhteyttä tai lähetä tarjouspyyntö niin palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Isännöitsijä seuraa ja huolehtii asiakkaiden välisestä oikeudenmukaisuudesta, avainturvallisuudesta ja taloudesta. Isännöitsijän tehtävänä on myös seurata ja auttaa osakkaita ylläpitämään ja kehittämään omaa yhtiötään – hallituksen ohjeiden ja määräysten mukaisesti.